język polski język angielski
biegły rewident

O nas

Od 1992 roku prowadzimy nieprzerwanie aktywną działalność jako firma oferująca szeroki zakres usług w zakresie badania sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych należących do kompetencji biegłego rewidenta.

Przez tak wiele lat zaufały na już setki firm, z kapitałem polskim i zagranicznym, powierzając nam swoje sprawozdania finansowe i księgi rachunkowe do badania.

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy zapewniający Państwu kompetentną i uprzejmą obsługę:

Wiesław Rychter 
ukończone studia: Akademia Ekonomiczna w Poznaniu w zakresie Finansów i Rachunkowości. Posiada dużą praktykę zawodową na stanowiskach głównego księgowego w spółkach polskich i z kapitałem zagranicznym. Ukończył krajowe i zagraniczne kursy, m.in. uczestniczył w seminarium, uzyskując Certyfikat, na temat: „Rachunkowość i zarządzanie w praktyce amerykańskiej”, które odbyło się w Nowym Jorku. Posiada również siedmioletnie doświadczenie w zakresie ekspertyz i opinii wydawanych dla Sądów w takich sprawach jak: postępowania układowe i upadłościowe, wycena wnoszonych aportów, badanie planów przekształceń i innych.

Pasją moją jest także czynne uprawianie sportu amatorskiego (biegi, kolarstwo i duatlony), gdyż zgadzam się z twierdzeniem, że tylko w zdrowym ciele zdrowy duch.

Henryka Rychter
ukończone studia:  Szkoła Wyższa
im. Pawła Włodkowica w Płocku w zakresie Finansów. Posiada wieloletnią praktykę zawodową na stanowisku Dyrektora w firmie zagranicznej Raab Karcher o/Elbląg. W pracy biura asystuje przy badaniach sprawozdań finansowych oraz uczestniczy w sporządzaniu analiz ekonomicznych i biznes planów.

Ponadto współpracujemy z prawnikami, znawcami prawa gospodarczego, oraz innymi biegłymi rewidentami jeśli zachodzi taka konieczność.

Świadcząc usługi doradcze małym i dużym firmom udzielamy wszechstronnego wsparcia, polecając skuteczne rozwiązania księgowo-podatkowe dostosowane do specyfiki działalności Klienta. Pracujemy tak, by nasza rzetelność i kompetencje przekładały się na korzyści i rozwój Państwa Firmy.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, pełną poufność uzyskanych informacji oraz terminową realizację umów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

W imieniu biura 
Dyrektor     
  Wiesław Rychter
  


biuro rachunkowe
   | O Nas | Usługi | Rekomendacje | Galeria | Kontakt |     © 2010 Buchalter Wiesław Rychter     tworzenie stron www

 
Wejść: 17250, w tym 53 dzisiaj.
Wyświetleń: .